Przystawka do odsysania pyłu Bosch GDE 68

160,00  z VAT

Kod producenta: 1600A001G7

 

Parametry techniczne;

Przeznaczenie: Odsysanie pyłów podczas wiercenia w betonie, cegle, czy kamieniu
Maksymalna średnica wiercenia: 68,0 mm
Wymiary: 143 mm x 250 mm
Ciężar: 0,325 kg

Dostawa zawiera ;

– System odsysania pyłów

– Instrukcję obsługi

Na stanie

Przystawka do odsysania pyłu Bosch GDE 68

Przystawka do odsysania pyłu GDE 68 jest przeznaczona do standardowych adapterów stosowanych w elektronarzędziach i do systemu Bosch Click&Clean. Przystawka do odsysania pyłu GDE 68 to urządzenie 2-komorowe: 1-sza komora ze szczotkami umożliwia łatwe wiercenie różnymi wiertłami i zbieranie pyłu, 2-ga komora tworzy podciśnienie konieczne do przylegania GDE 68 do ściany.

Przystawka do odsysania pyłu Bosch GDE 68

Charakterystyka produktu:

  • Przyłącze GDE 68 współpracuje ze standardowym adapterem stosowanym w elektronarzędziach, systemem Bosch Click&Clean
  • Przystawka do odsysania pyłu jest urządzeniem z systemem 2-komorowym
  • 1-sza komora ze szczotkami umożliwia łatwe wiercenie różnymi wiertłami i zbieranie pyłu
  • 2-ga komora tworzy podciśnienie konieczne do przylegania GDE 68 do ściany
  • Wymienne szczotki, dostępne jako część zamienna. Zwiększają skuteczność odsysania zapobiegając opadaniu pyłu. Dla zwiększenia wydajności odsysania: przy wierceniu do ø 35mm stosować szczotkami, przy wierceniu ponad ø 35mm wiercić bez szczotek
  • Przyleganie do ścian: odciśnienie generowane przez odkurzacz, miękka guma uszczelniająca nierówności ściany, brak konieczności stosowania dodatkowych elementów mocowania

Gwarancja

Rodzaj gwarancja:
producenta/dystrybutora

Okres gwarancji:
36 miesięcy

Towar firmy Bosch Podstawa udzielenia gwarancji:

Zgłoszenie gwarancyjne: wymagany jest certyfikat rejestracji narzędzia  na oficjalnej stronie firmy BOSCHa   wraz z dowodem zakupu (faktura lub paragon).

Zgłoszenie gwarancyjne: Naprawy gwarancyjne na terenie Polski wykonywane są wyłącznie przez Centralny Serwis Elektronarzędzi.

W  przypadku stwierdzenia wady narzędzie wraz z wymienionymi wyżej  dokumentami należy przekazać do punktu sprzedaży lub przesłać (na koszt i  ryzyko odbiorcy) poprzez DHL EXPRESS tel.: 801345345 (42 6345 345 z tel. komórkowego) na adres:

CENTRALNY SERWIS ELEKTRONARZĘDZI ul. Szyszkowa 35/37; 02-285 WARSZAWA Informacje o naprawach: Email: bsc@pl.bosch.com – wszystkie narzędzia tel.: (22) 715 44 50, fax: (22) 715 44 40 – narzędzia nadesłane tel.: (22) 715 44 56, fax: (22) 715 44 41 – narzędzia dostarczone osobiście  Informacje dodatkowe:

W przypadku przedłużonej  36-miesięcznej gwarancji na narzędzia z linii Bosch Niebieski dodatkowo  wymagany jest certyfikat rejestracji narzędzia.

Rozszerzona 36-miesięczna gwarancja na narzędzia i przyrządy pomiarowe z linii Bosch Niebieski obowiązuje w całej Europie

Zarejestruj  narzędzie na stronie producenta i zyskaj 3 letnią gwarancję.  Standardowa gwarancja to 12 miesięcy przy zakupie na firmę i 24 miesiące  przy zakupie na osobę fizyczną.   

W  dniu 01.01.2017 nastąpiła aktualizacja systemu rejestracji 3-letniej   gwarancji. Prosimy o zapoznanie się z najważniejszymi informacjami:

  • rejestracja gwarancji od powyższego terminu będzie się odbywać pod adresem www.bosch-professional.com/warranty,
  • w związku ze startem nowego systemu zniesiona została konieczność rejestracji unikalnych kodów gwarancyjnych,
  • zasady  udzielania gwarancji i zakres napraw nie ulegają zmianie  http://www.bosch-professional.com/pl/media/pl/professional/files/service_2/3YW_Warunki_gwarancji_04_2017.pdf

Po  pierwszym logowaniu w nowym systemie prosimy o sprawdzenie  poprawności  danych osobowych i zarejestrowanych urządzeń w Państwa  panelu  użytkownika.
W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy pod adres: gwarancja@pl.bosch.com

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Przystawka do odsysania pyłu Bosch GDE 68”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *