Płatności

Dokonując zamówień w sklepie internetowym możesz wybrać różne formy płatności i dostawy produktów. Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem oraz numerem zamówienia który będzie potrzebny do sprawdzenia statusu zamówienia i podczas kontaktu z obsługą sklepu.  Po akceptacji zamówienia rozpoczniemy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

Nasz numer konta: 04 1030 0019 0109 8530 0016 3399 (Citi Handlowy)

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

Przelewy24 – system płatności internetowych który umożliwia płacenie kartą kredytową lub przelewem bankowym. Po wybraniu tej opcji płatności system przekieruje Cię bezpośrednio do punktu płatności. W przypadku wyboru szybkich płatności elektronicznych do usługi zostanie doliczona prowizja w wysokości 1.5% od kwoty transakcji,

Przelew bankowy – wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

Pobranie – płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej – w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadku przedpłaty.

Płatność przy odbiorze – płacisz gotówką przy odbiorze towaru w naszym salonie firmowym.  Pamiętaj aby przygotować numer zamówienia który otrzymasz podczas jego składania.

 

Przelewy 24